mpanorama

Tym razem coś z zupełnie innej beczki – tak! TOPLISTA
Wpadłem na ten nieprawdopodobnie cudowny pomysł słuchając playlisty z THPS2. Ale ponieważ takich zestawień są setki, jeśli nie miliardy, a do tego tak naprawdę mógłbym wymienić z pińćset zajefajnych soundtracków z gier, to postanowiłem zrobić coś od dupy strony.
Skupiłem się (jak ziom na kibelku), na ścieżkach dźwiękowych będących w rzeczywistości składankami pełnowymiarowych utworów różnych wykonawców, które istnieją poza grami i niekoniecznie z grami są kojarzone. Chyba wiecie o co mi kaman.

Nie wchodzę w rodzaj i gatunki muzyczne. Są różne – jeden woli hip-hop, inny techno, a piąty słucha krawczyka – i też go szanuję!
Lista nie jest długa, a właściwie jest mega krótka, ale za to jaka czadowa! – Także lecimy!

Linki są do YT, a jak ktoś posiada to (niech sobie zainstaluje jak nie ma) – skróty do spotify. W playlistach spotify może brakować niektórych utworów bo ich po prostu nie ma w bazie SP, także polecam jednak YT
 

Nr 3 (bo trzech muszkieterów) – Rebel Galaxy
kosmiczna strzelanka z klimatem oraz elementami RPG, sandboxa, strategii i co tam jeszcze sobie chcecie. Nawet spoko – ale jaka muza!

Playlisty YT – KLIK!


 

Nr 2 (bo na dwoje babka wróżyła) Need For Speed: Underground
Klasyczna ścigałka. Pewnie niedługo wyląduje jako polecenie w ‚klasykach’, bo jest jedną z najlepszych zręcznościowych wyścigówek, w jakie grałem.. NFS:U2 już był gorszy, choćby dlatego, że prawie całą przeszedłem mając wciśnięty gaz na maksa i tylko skręcać trzeba było… Ale w drugiej części również muzyka była dobra.

YT playlista NFS:U – KLIK!


Polecam utwór 6. – dub foundation – przy tym kręciłem takie czasy skyline’m, że głowa urwana


 

Nr 1 (bo jeden jest… tylko jeden i uj:]) Tony Hawk’s Pro Skater 2
O tej grze nie będę się rozpisywał >> zapraszam >>>> TUTAJ <<<<

Nawet jeśli ktoś nie jest fanem tego rodzaju muzyki, to chyba słyszał Rage Against the Machine – Guerilla Radio albo Papa Roach – Blood Brothers. Ciekawe tylko, czy wiedzieliście, że były częścią soundtracku z gry?!

YT playlista THPS2 – KLIK!


 

Takich toplist są setki, a najlepsze, że na każdej znajdziecie inne gry. Sam mógłbym wymienić z dziesięć gier, choćby z tego roku, ze świetną muzyką – choćby mój ulubiony witcher 3 (chociaż ścieżka z witcher 1 jest LEPSZA!) itd itp. Każdy ma pewnie swoje ulubione i takie, które gdy usłyszy to łezka w oku i pierd w majtach się kręci. Chciałem tylko pokazać świetne, ale trochę inne soundtracki z gier, o których już dzisiaj się mało słyszy.

Pozdro. kloni


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial