About

about

Osochodzi?

Mam już dosyć bzdurnych recenzji, po których przeczytaniu dalej nie wiem czy w grę warto zagrać czy nie. Nie będę wspominał nawet o tym, że w ostatnich czasach oceny gier w ogóle nie współgrają z czymkolwiek (a skala ocen dziś to „7” – gra słaba; „9.5” – arcydzieło pełne bugów).
Do tego chciałbym czasami wejść na jakąś grową stronę, gdzie uśmieję się przy dobrym tekście, zamiast czytać nudne doniesienia z branży.

I nie! nie zajmuje się rozrywką elektroniczną zawodowo – pracuje w zupełnie innym zawodzie, a po pracy lubię pograć sobie w DOBRĄ gierkę. No właśnie: DOBRĄ GRĘ.. Wielokrotnie przekopywałem tony for i stron internetowych, żeby znaleźć coś w co można pograć i nie dostać skrętu kiszek, dobrze się bawić, przeżyć jakąś historię, a może i się zadumać.

Ponieważ nigdzie nie znalazłem strony, która spełniłaby wszystkie moje oczekiwania wypisane wyżej; a że gry to moja niespełniona pasja – tadaaam – postanowiłem stworzyć swoją stronkę:)
Jak mawiał klasyk – pomyśl, co lubisz robić i zacznij to robić (czy jakoś tak).

Toteż wzdyż, co by pomóc innym zbłąkanym duszyczkom, przekazuję moją własną subiektywną opinię na temat gier. Nie recenzuję gier, nie oceniam, po prostu polecam, a czasem też piszę teksty do kotleta i dla dobrej zabawy czytającego.

Wiem, że jestem subiektywny, ok, rozumiem, że każdy ma inne gusta i to, co mi się podoba inni wywalą przez okno. Ale jeśli mój tekst do Ciebie dociera, to znaczy, że pewnie też i polecana gra Ci podejdzie. Miłego czytania zatem, tyle o mnie!

PS Jeśli spodoba Ci się coś na tej stronie, napisz, zlajkuj, wyślij maila, po prostu daj mi znać, co bym wiedział, że nie jeden taki wariat jak ja jest w necie.

Na koniec – jeśli ktoś zamierza wytykać mi interpunkcję, błędy ortograficzne, stylistyczne, graficzne, uje muje, dzikie węże, to… niech sobie po prostu wypije ciepłą herbatkę i odstresuje się odpalając DOOM’a. Taki już jestem, hej!

kloni


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial