swietafull

Dla wszystkich graczy i nie-graczy (cobyście wreszcie w końcu zagrali) – jak najwięcej przyjemności z kolejnych skili, leveli, rang, skinów, fragów i czego wam tylko się wymarzy. Kolejnych świetnych przecen gier, w które warto zagrać i jak co roku – jak najwięcej takich właśnie gier 😉

Nie będę kreatywny i skopiuje życzenia z poprzedniego roku (a co mi tam – iha!) Ale to tylko dlatego, że chce życzyć co roku tych samych cudownych rzeczy, bo każdy gracz jest wart tego co najlepsze 😉
A więc: pięknych, wciągających (i znów – w końcu dopracowanych) gier. Spokoju w zaciszu swego growego kącika i tysiąca miłych godzin przy ulubionych grach.

Ale przede wszystkim, byście nie zapomnieli o swoich najbliższych! A spędzając z nimi czas – mieli tyle i jeszcze więcej świetnych chwil i radości, co grając w milion najlepszych tytułów świata!

WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT.
wcozagrac.pl

A żeby nie było, że tylko „kopiuj-wklej” to w tym roku wrzucam swoją osobistą (więc jak zwykle w kija subiektywną) toplistę gier, na które czekam najbardziej w 2017r. Jakby ktoś szukał mi kiedyś prezentu, to niech wybiera z tej listy!
A i Wam życzę, by te tytułu okazały się na miarę naszych oczekiwań i sprawiły nam jak najwięcej radochy!

Toplista nadchodzących gier w 2017r.


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial