W te ziiiiiimne święta Wielkiej Nocy jak najwięcej rodzinnego ciepła, radości i dużo miłości – najlepiej bez gier i kompa, po prostu w gronie najbliższych! Nie będę się silił na wymyślne życzenia oraz setki śmiesznych obrazków i filmików – najważniejsze, co można mieć w Święta jest we wnętrzu nas samych i naszej rodzinki 🙂
 


A przy okazji małej świątecznej przerwy i tegoż życzeniowego ogłoszenia, polecam rzucić okiem, jakie premiery nadchodzą tuż po Świętach – czyli na co warto czekać oraz ile hajsu uzbierać tudzież urlopu zaplanować!
 

Beholder – premiera: 20 kwietnia 2017r.
Gra w schemacie This War of Mine, ale w klimatach bardziej utopistyczno-totalitarnych. Ta gierka już miała swoją premierę i nawet ją gorąco polecałem >>> T U T A J <<<, jednak 20 kwietnia zostanie wydana wersja pudełkowa z polskim tłumaczeniem. WARTO!


 
Inner Chains – premiera: 20 kwietnia 2017r.
Polski horror o „przygodzie” w czymś piekłopodobnym. Warto rzucić okiem, jeśli ktoś lubi takie klimaty.


 
Syberia 3 – premiera: 20 kwietnia 2017r.
Chyba nie trzeba tej gry przedstawiać – kontynuacja jednej z najlepszych serii przygodówek point&click. Wczesne opisy wydają się potwierdzać, że może to być naprawdę dobra produkcja. Przy okazji polecam się rozejrzeć, gdyż w ostatnim czasie część 1 i 2 często jest rozdawana za darmoszkę.


 
Sniper: Ghost Warrior 3 – premiera: 25 kwietnia 2017r.
Polska interpretacja walki na snajperki. Zapowiada się nieźle.


 
Warhammer 40 000: Dawn of War III – premiera: 27 kwietnia 2017r.
Kultowa strategia w świecie WH40K – pierwsze ogrania mówią, że będzie hit! Nawet jak nie będzie to i tak będę grał! INKWIZYCJA!!!!


 
Expeditions: Vikings – premiera: 27 kwietnia 2017r.
Turowe RPG z wikingami w akcji. Może nie do końca wyjść dobrze, ale warto rzucić okiem.


 
Little Nightmares – premiera: 28 kwietnia 2017r.
Gra przygodowa, która jest określana jako sukcesor tronu po INSIDE. Znów – wczesny gejmplej zapowiada naprawdę świeeeetną gierę!


 
PREY – premiera: 5 maja 2017r.
WOW! Gra, na którą czekam najbardziej! Czuję, że będzie hicior i już zamawiam preorder! Ludzie odpowiedzialni za Dishonored oraz gra sci-fi będąca połączeniem System Shocka, Deus Exa i Bioshocka… Musi być dobrze!

 


No, a w maju też będzie srogo! Jednak na razie chyba i tak nie starczy czasu żeby to wszystko ograć. Zatem mimo mrozu końcówka kwietnia powinna być gorąca! Miłego nawalania!
kloni


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial