About

about

Osochodzi?

Mam już dosyć bzdurnych recenzji, po których przeczytaniu dalej nie wiem czy w grę warto zagrać czy nie. Nie będę wspominał nawet o tym, że w ostatnich czasach oceny gier w ogóle nie współgrają z czymkolwiek (a skala ocen dziś to „7” – gra słaba; „9.5” – arcydzieło pełne bugów).
Do tego chciałbym czasami wejść na jakąś grową stronę, gdzie uśmieję się przy dobrym tekście, zamiast czytać nudne doniesienia z branży.

I nie! nie zajmuje się rozrywką elektroniczną zawodowo – pracuje w zupełnie innym zawodzie, a po pracy lubię pograć sobie w DOBRĄ gierkę. No właśnie: DOBRĄ GRĘ.. Wielokrotnie przekopywałem tony for i stron internetowych, żeby znaleźć coś w co można pograć i nie dostać skrętu kiszek, dobrze się bawić, przeżyć jakąś historię, a może i się zadumać.

Ponieważ nigdzie nie znalazłem strony, która spełniłaby wszystkie moje oczekiwania wypisane wyżej; a że gry to moja niespełniona pasja – tadaaam – postanowiłem stworzyć swoją stronkę:)
Jak mawiał klasyk – pomyśl, co lubisz robić i zacznij to robić (czy jakoś tak).

Toteż wzdyż, co by pomóc innym zbłąkanym duszyczkom, przekazuję moją własną subiektywną opinię na temat gier. Nie recenzuję gier, nie oceniam, po prostu polecam, a czasem też piszę teksty do kotleta i dla dobrej zabawy czytającego.
Wszystko z czystej chęci pomocy, za darmo i w ramach swojego growego hobby – dla wszystkich tych, którzy tak jak ja nie raz i nie dwa odbili się od krążącego we łbie pytania – W CO ZAGRAĆ?!

Na koniec dodam tylko, iż wiem, że jestem subiektywny! Ok, rozumiem, że każdy ma inne gusta i to, co mi się podoba inni wywalą przez okno. Ale jeśli mój tekst do kogoś dociera, to znaczy że pewnie też i polecana gra również mu podejdzie. Miłego czytania zatem, tyle o mnie!

PS Jeśli komuś spodoba się coś na tej stronie – napisz, zlajkuj, wyślij maila, po prostu daj mi znać, co bym wiedział, że nie jeden taki wariat jak ja jest w necie. Elos!

kloni


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial