Toplisty

toplisty

Toplisty czyli miejsce, gdzie znajdują się wszystkie do tej pory opublikowane TOPLISTY, tudzież posty z pogranicza różnych list – czy to TOP, czy też nie. A więc najróżniejsze zestawienia moje i internetowe, śmiechowe i poważne, te z tyłka jak i rozkminy o dupie maryni, czyli wszystkie najciekawsze ciekawostki ze świata gier i nie tylko!

Jest też tutaj podsumowanie postów z fejsbooka z miłym podziałem na kategorie, żeby mieć te wszystkie najciekawsze gry/muzykę/grafikę i inne pierdółki zawsze pod ręką.

A na koniec można se zagłosować na gierasy, w które warto zagrać najbardziej, co by nie tylko moja opinia się liczyła. W końcu jest demokracja!

 


Toplista toplist – czyli gdzie szukać gier do grania


Toplista nadchodzących gier w 2017r.

Krótka (albo i nie) subiektywna (jak zwykle!) toplista gier, które mają zadebiutować w 2017r., a na które już ostrze sobie myszkę (bez skojarzeń) i poleruje klawiaturę! Oby nadzieje zostały spełnione, a 2017r, okazał się rokiem świetnych, dopracowanych gier!


TOPLISTA złych kobiet z gier!

W dobie męskiego szowinizmu – również w grach wideo, krótka (albo i nie) toplista naprawdę ZŁYCH kobiet z gier! Czyli najlepsze piękności, które zapadały w pamięć niszcząc poczynania biednego gracza, mieszały go z błotem, a czasem po prostu wprawiały w jakże miłe zakłopotanie! Czas na złe kobiety! (bo to zła kobieta była?)


Toplista budowli z LEGO

JKażdy gracz ma w sobie coś z dziecka, zresztą każdy człowiek jest po trochu małym dzieckiem, ba! wszyscy uwielbiają klocki LEGO! Zatem zapraszam na subiektywnie obiektywną listę naj (-większych, -dziwniejszych, -nieprawdopodobnych) konstrukcji z klocków LEGO.


Toplista figurek z gier

Mega subiektywna porcja najciekawszych, najfajniejszych, najładniejszych, najdroższych?, naj naj naj naj! figurek postaci z najróżniejszych gier komputerowych. Mniej top, a bardziej zwykła lista figurek, o których nie każdy miał pojęcie, że w ogóle istnieją – a nawet można je kupić, czasem za niemałe pieniądze!


Toplista wszelakich chorób z gier

Były epidemie, plagi, wirusy, bakterie, sraczki a i poczciwy katar się gdzieś znajdzie tudzież opryszczka genitaliowa – a więc wszystkie CHORE pomysły deweloperów – te bardziej nieprawdopodobne jak i te jak najbardziej zerżnięte z naszej poczciwej rzeczywistości – czyli co tu zrobić gdy healing potion nie chce działać.


Toplista gejmingowych gadżetów

Są takie rzeczy, które każdy gracz powinien mieć.. Są też takie, które każdy gracz chciałby mieć… I są takie, które są tak bardzo geekowo nienormalne, że po prostu pukasz się w głowę, ale tam głęboko, w środku, tuż obok swojego gejmingowego serca po prostu marzysz by taki gadżet mieć… Pokój marzeń każdego gracza? Monitor pierdyliard-calowy? Czy po prostu tetrisowa kanapa? Wszystkie gadżety dla prawdziwych graczy od serca!


Toplista najdziwniejszych zabezpieczeń antypirackich

UWAGA – topowa grupa crackująca gry zawiesza swą działalność, bo jest po prostu za cienka w uszach – i właśnie z tej cudownej okazji toplista najbardziej przekozackich i świrniętych zabezpieczeń antypirackich gier! Gra, która sama kasuje Ci save’a? ZAPRASZAM!


Toplista najdziwniejszych edycji kolekcjonerskich gier

Tu figurka, tam mapa, tu koszulka, tam beret, do tego jeszcze plakat, naklejki, dywan i zasłony z motywem z gry. Zatem oto lista NAJnienormalniejszych kolekcjonerek!


Toplista najlepszych soundtracków z gier

Top najlepszych soundtracków z gier, jednak skupiająca się, na ścieżkach dźwiękowych będących w rzeczywistości składankami pełnowymiarowych utworów różnych wykonawców, które istnieją poza grami i niekoniecznie z grami są kojarzone.


Najdziwniejsze historie ze świata gier

Moja subiektywna lista opowieści z krypty (i nie tylko), które powstały w oparciu o wszelkiej maści gry komputerowe. To lista historii z dupy wziętych, walniętej pomysłowości internetu, mrocznych legend i jeszcze ciemniejszych przepowiedni. Część z nich faktycznie jest nieprawdziwa i pozbawiona sensu czy normalnego wytłumaczenia.. ale część…


Najdłuższe… prosto ze świata gier!

Dzisiejszy wpis sponsoruje słowo „najdłuższe” – czyli wszystko co jest związane ze światem gier, a może być najdłuższe (bez skojarzeń!!). Najdłuższa gra? Najdłuższy scenariusz? A może najdłuższa cut-scenka? Wszystko to i jeszcze więcej najdłuższych rzeczy, jakie tylko przyszły do mojej chorej głowy…


Sid Meier’s Civilization – Toplista ciekawostek z serii

Dla wszystkich fanów strategii, ale także dla każdego gracza czy po prostu kogoś ciekawskiego – kolekcja przedziwnych faktów i ciekawostek na temat tej kultowej serii. Znalazło się tu mnóstwo przedziwnych pierdół, ale też zdumiewających faktów na temat branży gier w ogóle, że no kurna trzeba to przeczytać!


Half-life – Toplista ciekawostek ze świata

Tekst dla wszystkich, którzy grali w half+life’a (ale nie tylko – brak tu spoilerów), wciągnęli się i chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o tym tajemniczym uniwersum.. A że Valve lubi być tajemnicze – lista najbardziej świrniętych ciekawostek ze świata gry!


 

Ciekawe inności z postów z fejsa

Halo 3 ODST - gra i trailer z 2013r.
  Deus Ex: Mankind Divided - premiera 23 sierpień
Wojtek Fus - conept artist

Wojtek Fus

Freelance Concept Designer

Frederic Daoust – concepr artist i jego galeria

Deus Ex : Mankind Divided Cinematic, Frederic Daoust

Here is a couple of screenshots of the models i was responsible for on this project. The models seen in the cinematic are some modified version of my models with some parts rebuilt on top of them by the Cinematic team to fit their animation and render engine need.

Galeria z gry Obcy: Izolacja w 4k

Alien: Isolation 4K gallery

Andy grew up with PC games, losing countless hours of his youth to Quake and Baldur's Gate. Today his love for PC gaming is just as strong, and now he loses countless hours of his adult life to them. He loves horror, RPGs, sims, anything set in space, anything set in rainy cyberpunk cities, adventure games, and you.

Soundtrack z gry Crypt of the Necrodancer - link do STEAM


Soundtrack z gry Oxenfree - link do STEAM


Soundtrack z gry Furi - link do STEAM

Soundtrack z gry Rebel Galaxy - link do STEAM

Pilot serialu w świecie Fallout'a tworzony przez fanów
Napisy końcowe z Doom, których sposób prezentacji wciska w fotel
Pokaz możliwości nowego silnika Unity, która miażdży pałę
Asemblance - link do STEAM
Duskers - link do STEAM
Song of The Deep - link do STEAM

 


LISTY DO GŁOSOWANIA

Best gry ever jpd!!!!!
Głosuj

 


W co zagrać? co polecamy?
Głosuj

 Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial